Rozrywka

Jak poderwać kobietę?

Jak poderwać kobietę?

Niektórym mężczyznom uwiedzenie kobiety nie sprawia większego trudu, inni natomiast pomimo usilnych starań wciąż ponoszą porażki. Co zrobi, aby podryw  większości przypadków był udany? Czy każdy może w tej kwestii odnieść sukces? Wydaje się, że uwodzenie nawet najbardziej wymagających kobiet jest możliwe w przypadku każdego mężczyzny, o ile rozumie on oczekiwania i pragnienia kobiet.

Stabilność czy spontaniczność?

Pierwszym dylematem mężczyzny planującego podryw jest to, czy powinien być stonowany, zorganizowany i poukładany., czy może wyżej ceniona będzie jego spontaniczność. Okazuje się, że nie ma jednej, dobrej odpowiedzi w tym przypadku. W niektórych przypadkach lepszy jest spokój i stabilność, a w innych nieoceniona jest spontaniczność. Sztuką jest odgadnięcie, co w danej sytuacji będzie lepsze.

Spontaniczność i otwartość na doświadczenia to cechy wyjątkowo wysoko cenione przez kobiety, które nie planują wiązać się z nikim na stałe. Pragną one jedynie doświadczyć ciekawej przygody, dlatego bardziej zainteresuje je mężczyzna, po którym można się wszystkiego spodziewać. Stabilność i rozsądek są natomiast pożądane przez kobiety, które chcą się ustatkować. Nie mogłyby one czuć się przecież bezpiecznie przy mężczyźnie, po którym wszystkiego można się spodziewać. W stałym związku potrzebna jest jednak nieco większa przewidywalność.

Ponadto, oczywiście wiele zależy też od cech danej kobiety. Niektóre panie są żądne przygód i oczekują, że mężczyźni stale będą je zaskakiwać. Inne natomiast wolą spokój i przewidywalność/ Skąd wiedzieć, jakie są oczekiwania danej kobiety? Zwykle można to ocenić już po krótkiej rozmowie. Niewątpliwie jednak, pewne sygnały można odczytać jeszcze przed podejściem do kobiety. W tym celu trzeba między innymi zaobserwować ubiór kobiety, czy jest wyzywający i odważny, czy raczej stonowany i ostrożny.

Chcesz zyskać pewność siebie? Sprawdź, jak to zrobić – wejdź na stronę uwodzenie.org

Macho czy wrażliwiec?

Wydawać by się mogło, że największym powodzeniem cieszą się mężczyźni, którzy są silni psychicznie i nie wyrażają emocji. Tak zwany typ macho nie jest jednak już tak wysoko ceniony jak kiedyś. Obecnie kobiety doceniają mężczyzn, którzy są wrażliwi i emocjonalni. Oczywiście jednak, nie można przesadzić w żadną ze stron. Mężczyzna, który nie pozwala sobie na jakiekolwiek wyrażanie emocji nie budzi zainteresowania, lecz raczej niepokój. Jednak zbyt łatwo rozklejający się facet również nie jest w ogóle atrakcyjny.

Rozmowa i sygnały niewerbalne

Rzecz jasna, pierwszy kontakt z kobietą polega na rozmowie. Ażeby podryw mógł się udać trzeba ją jakoś zainteresować rozmową. Przede wszystkim, od początku należy skupiać się na kobiecie, a nie na sobie. Należy jednak być ostrożnym i nie poruszać intymnych tematów, gdyż z pewnością uznane to zostanie za nachalne.

Ponadto, konieczne jest też odpowiednie zachowanie niewerbalne. Koniecznością jest przyjęcie otwartej pozycji sygnalizującej zainteresowanie drugą osobą. Ponadto, można też próbować nawiązać kontakt, np. poprzez delikatne muśnięcie dłońmi. Nie można jednak przekroczyć granicy dobrego smaku.